Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо збору за забруднення навколишнього природного середовища)

 

19 жовтня 2011 года

Законом збільшено на 125 млн. грн. доходну частину спеціального фонду Державного бюджету України шляхом зарахування до нього 30% надходжень від збору за забруднення навколишнього природного середовища (крім збору, що справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) та тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками), та спрямовано їх на здійснення природоохоронних заходів за бюджетною програмою "Комплексна реалізація державної екологічної політики, здійснення природоохоронних заходів" (код 2401270).

Окрім того, 70% надходжень від цього ж збору спрямовано до спеціальних фондів місцевих бюджетів, а саме: 50% - до сільських, селищних, міських бюджетів та 20% - до бюджету Автономної Республіки Крим, а до бюджетів міст Києва та Севастополя всі 70% надходжень.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали