Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо уточнення найменувань головного розпорядника коштів)

 

24 жовтня 2011 года

Законодавчим актом внесено зміни до додатків Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами, затвердженої Законом "Про Загальнодержавну цільову екологічну програму поводження з радіоактивними відходами", і додатка до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, затвердженої Законом "Про Загальнодержавну програму зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему", шляхом заміни слів "МНС", "Мінпаливенерго" відповідно словами "ДАЗВ" (Державне агентство України з управління зоною відчуження), "Міненерговугілля", та слів "Мінрегіонбуд" і "Мінжитлокомунгосп" - словами "Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України".

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали