Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про металобрухт" (щодо процедури ввезення)

 

7 грудня 2011 года

Законодавчим актом спрощено порядок ввезення металобрухту в Україну. Зокрема, вилучено зі статті 10 чинного закону положення щодо необхідності погодження імпорту металобрухту з органом виконавчої влади у галузі охорони навколишнього природного середовища за місцем, де має проводитися переробка металобрухту.

Згідно із законом, порядок імпорту (ввезення) та транзит металобрухту територією України визначається Кабінетом Міністрів. Суб?єкт господарювання, який здійснює операції з металобрухтом і є суб?єктом зовнішньоекономічної діяльності, не має власних виробничих потужностей для екологічно безпечної переробки, металургійної переробки металобрухту, здійснює його імпорт (ввезення) на територію України після укладення контракту (договору, угоди) з відповідним підприємством на переробку, металургійну переробку металобрухту на території України відповідно до порядку, зазначеного у частині першій статті 10 чинного закону.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали