Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо збільшення видатків на соціальні потреби)

 

8 грудня 2011 года

Законом внесено такі зміни основних показників загального фонду державного бюджету: збільшено доходи на 1.315 млн. грн.; збільшено видатки на 1.787,8 млн. грн.; зменшено надання кредитів на 472,8 млн. грн.

Зокрема, збільшено обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям на 800,8 млн. грн.; збільшено обсяг додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів на 800 млн. грн.; збільшено обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 162 млн. грн.; збільшено видатки за бюджетною програмою "Обслуговування внутрішнього державного боргу" на 225 млн. грн.; зменшено витрати за бюджетною програмою "Виконання державою гарантійних зобов?язань за позичальників, що отримали кредити під державні гарантії" на 472,8 млн. грн.; зменшено видатки за бюджетною програмою "Резервний фонд" на 200 млн. грн.

Основним джерелом покриття додаткових видатків державного бюджету у законі передбачено збільшення на 1.315 млн. грн. прогнозу надходжень від податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів, що є реалістичним показником.

Також законом передбачено додаткову дотацію на вирівнювання фінансової забезпеченості бюджету міста Києва у сумі 270 млн. грн. за рахунок перерозподілу окремих видатків державного бюджету.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали