Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України" (щодо удосконалення законодавчої діяльності)

 

12 грудня 2011 года

Законом внесено зміни до статей 96 та 98 Регламенту, згідно з якими питання включення законопроекту до порядку денного сесії розглядається не раніше ніж через два дні після надання народним депутатам висновків головного комітету, висновків інших комітетів, а зареєстровані законопроекти будуть надаватися народним депутатам України шляхом розсилки їм інформаційного листа про реєстрацію законопроектів на адреси їхньої електронної пошти на поштовому сервері Верховної Ради України.

Окрім того, передбачається, що інформаційний лист про реєстрацію буде містити посилання на сторінки веб-сайту Верховної Ради стосовно всіх законопроектів, зареєстрованих і направлених для попереднього розгляду в комітети Верховної Ради.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали