Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників)

 

23 грудня 2011 года

Законом уточнено механізм виплати компенсації сільгосптоваровиробникам за продані ними переробним підприємствам молоко і м?ясо шляхом внесення відповідних змін до пункту 1 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України.

Зокрема, документ містить положення про повернення до попереднього механізму виплати компенсації, який діяв до 31 грудня 2010 року.

Законом встановлено позитивну різницю між сумою податкових зобов?язань звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду, визначену у податковій декларації з податку на додану вартість щодо діяльності з постачання продукції, сплачувати до спеціального фонду Державного бюджету України та на спеціальний рахунок, відкритий ним в органі державного казначейства у таких розмірах:

у 2012 році - до спеціального фонду Державного бюджету України - у розмірі 30 відсотків, а на спеціальний рахунок - у розмірі 70 відсотків;

у 2013 році - до спеціального фонду Державного бюджету - у розмірі 40 відсотків, а на спеціальний рахунок - у розмірі 60 відсотків;

у 2014 році - до спеціального фонду Державного бюджету - у розмірі 50 відсотків, а на спеціальний рахунок - у розмірі 50 відсотків.

Згідно із законом, переробне підприємство суму податку на додану вартість, перераховану на спеціальний рахунок, використовує виключно для виплати сільськогосподарським товаровиробникам компенсації за продані ними молоко і м?ясо в живій вазі.

Порядок використання, сплачених переробними підприємствами сум податку на додану вартість до спеціального фонду Державного бюджету, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали