Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо забезпечення оновлення парку автомобілів швидкої медичної допомоги)

 

27 грудня 2011 года

Законодавчим актом доповнено розділ ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу новими нормами, згідно з якими тимчасово до 31 грудня 2012 року звільняються від оподаткування податком на додану вартість та акцизним податком "операції з постачання, у тому числі операції з імпорту автомобілів швидкої медичної допомоги (товарна позиція 8703 згідно з УКТЗЕД), які призначені для використання закладами охорони здоров?я і оплата вартості яких здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів або за замовленням відповідних розпорядників бюджетних коштів". Одночасно встановлено відповідальність за нецільове використання зазначених товарів. Зокрема, платник податків зобов?язаний збільшити податкові зобов?язання за наслідками податкового періоду, на який припадає таке порушення, на суму податку на додану вартість та акцизного податку, що мали бути сплачені в момент імпорту (постачання) таких товарів, а також сплатити пеню відповідно до закону.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали