Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань здійснення державного контролю за використанням та охороною земель" (щодо заходів адміністративної реформи)

 

23 лютого 2012 года

Документом, зокрема, уточнюються повноваження Держсільгоспінспекції та її територіальних органів, на яких покладені функції здійснення державного контролю за використанням та охороною земель усіх категорій та форм власності.

Відповідно до закону, державний контроль за дотриманням вимог законодавства України про охорону земель здійснює центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

Закон містить також норму, відповідно до якої моніторинг родючості ґрунтів земель сільськогосподарського призначення та агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення проводить центральний орган виконавчої влади з питань аграрної політики.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали