Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо обов'язків та прав міліції при забезпеченні дозвільної системи органами внутрішніх справ)"

 

24 лютого 2012 года

Законом закріплено на законодавчому рівні строк видачі та строк повідомлення про відмову у видачі дозволів на придбання, зберігання, носіння, перевезення і використання зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони, боєприпасів, вибухових речовин і матеріалів, інших предметів, матеріалів та речовин, щодо зберігання і використання яких установлено спеціальні правила, порядок та на які поширюється дозвільна система органів внутрішніх справ, а також на відкриття та функціонування об'єктів, де вони зберігаються чи використовуються, стрілецьких тирів, стрільбищ невійськового призначення, мисливських стендів, підприємств і майстерень з виготовлення та ремонту зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони, боєприпасів, магазинів, у яких здійснюється їх продаж, піротехнічних майстерень, пунктів вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони, правил поводження з ними та їх застосування.

Законом також визначено підстави для відмови у видачі та анулювання дозволів, передбачених пунктом 13 частини першої статті 10 Закону "Про міліцію".

Згідно із Прикінцевими положеннями, "До законодавчого врегулювання питань, які підпадають під дію дозвільної системи, що поширюється на операції зі зброєю, боєприпасами, вибуховими речовинами і матеріалами, вважати, що:

підставою для відмови у видачі дозволів, передбачених пунктом 13 частини першої статті 10 Закону "Про міліцію", є недотримання вимог, вичерпний перелік яких визначений відповідними правилами і порядком для їх отримання, затвердженими згідно із законодавством;

підставою для анулювання дозволів, передбачених пунктом 13 частини першої статті 10 Закону "Про міліцію", є недотримання вимог, вичерпний перелік яких визначений відповідними правилами і порядком, затвердженими згідно із законодавством;

випадки, умови та розмір плати за видачу дозволів, передбачених пунктом 13 частини першої статті 10 Закону "Про міліцію", визначаються законодавством".

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали