Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про доступ до судових рішень" (щодо усунення прогалин, які перешкоджають доступу до інформації стосовно судових рішень)

 

18 травня 2012 года

Закон спрямований на забезпечення верховенства права в Україні за допомогою ширшого використання практики міжнародних судів через безперешкодний доступ до міжнародної судової практики та поширення і застосування в практиці українських судів рішень міжнародних судових установ, насамперед - Європейського суду з прав людини.

Зокрема, доповнено статтю 7 Закону "Про доступ до судових рішень" положенням, відповідно до якого в текстах судових рішень, що оприлюднюються на офіційному веб-порталі судової влади (в Єдиному державному реєстрі судових рішень) або офіційно публікуються, можуть міститися відомості про імена сторін у справі, що розглядалася міжнародною судовою чи іншою міжнародною установою, на рішення якої міститься посилання в тексті судового рішення.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали