Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо стимулювання сплати поточних платежів з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та погашення заборгованості до Пенсійного фонду України)

 

23 травня 2012 года

Законом надано право платникам, які не мають заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, на розстрочення сум заборгованості зі сплати страхових внесків за період до 31 грудня 2010 року. Це право надається у разі, якщо платник протягом шести місяців з дня набрання чинності цим законом звернувся до відповідного органу Пенсійного фонду України із заявою. Орган Пенсійного фонду України у десятиденний строк з дня отримання заяви приймає рішення про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків та укладає з платником договір за формою, затвердженою Пенсійним фондом України.

Встановлено, що розстрочення проводитиметься рівними частинами протягом 24 календарних місяців, починаючи з місяця подання платником заяви.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали