Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства про охорону праці та охорону надр"

 

24 травня 2012 года

Законодавчим актом доповнено статтю 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення новою частиною третьою, якою встановлюється відповідальність за порушення встановленого порядку повідомлення (надання інформації) спеціально уповноваженому центральному органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці про нещасний випадок на виробництві. Згідно із документом, "порушення встановленого порядку повідомлення (надання інформації) спеціально уповноваженому центральному органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці про нещасний випадок на виробництві - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, і на фізичних осіб, які не мають статусу підприємців та використовують найману працю, від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Законом також частину другу статті 231 Кодексу України про адміністративні правопорушення викладено у редакції, якою визначені повноваження посадових осіб органів спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення.

Документом у статтях 267, 271, 272, 275 Кримінального кодексу підвищено розмір покарання у виді штрафу від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали