Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про енергозбереження" (щодо оплати державної експертизи з енергозбереження)

 

25 травня 2012 года

Відповідно до закону, державна експертиза з енергозбереження є обов?язковою для: отримання пільг, передбачених податковим та/або митним законодавством; пріоритетного кредитування заходів щодо забезпечення раціонального використання та економії паливно-енергетичних ресурсів; отримання безповоротного асигнування, цільових державних та інших субсидій, субвенцій, дотацій для здійснення заходів з забезпечення енергозбереження за рахунок бюджетних коштів.

Крім того, законом встановлюється, що державна експертиза з енергозбереження проводиться на платній основі, а розмір плати за проведення державної експертизи з енергозбереження встановлюється Кабінетом Міністрів України.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали