Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону "Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекцїі, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки"

 

6 червня 2012 года

Документом викладено Додаток до Програми у новій редакції, яка передбачає розширення сфери застосування методу замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) з метою зменшення ризику ВІЛ-інфікування та підвищення прихильності до антиретровірусної терапії серед споживачів ін‘єкційних наркотиків.

Відповідно до Закону, Програму доповнено новою графою "Головні розпорядники коштів". Також документ передбачає перерозподіл коштів між ними у межах видатків, передбачених затвердженими орієнтовними обсягами фінансування Програми.

На 2012 рік Програмою передбачено виділити Міністерству охорони здоров‘я та Державній службі з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань 3 333,718 тис. грн. з Державного бюджету, а у 2013 році - 19 409, 84 тис. грн. Законом вносяться відповідні уточнення щодо призначення цих бюджетних коштів:

у 2012 році - Національній академії медичних наук на проведення науково-дослідної роботи за темою: "Опрацювання основних принципів проведення ЗПТ та моніторингу її ефективності";

у 2013 році - Міністерству охорони здоров‘я на закупівлю електронних дозаторів для рідкої форми метадону гідрохлориду, призначеного для перорального вживання.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали