Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про розвиток літакобудівної промисловості" щодо державної підтримки збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва

 

6 червня 2012 года

Закон спрямований на оновлення парку цивільної авіації повітряними суднами вітчизняного виробництва, створення вигідних економічних і правових умов юридичним особам, резидентам України для вкладення грошових коштів в придбання авіаційної техніки цивільної авіації вітчизняного виробництва, вдосконалення і модернізацію авіаційної техніки цивільної авіації вітчизняного виробництва, підтримку і розвиток науково-технічного потенціалу цивільної авіації та сприяння економічному розвитку.

Згідно із законом, "На період з 1 січня 2013 року до 1 січня 2017 року запроваджується державна фінансова підтримка збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва через механізм здешевлення кредитів шляхом часткової компенсації ставки за кредитами комерційних банків залученими суб'єктами господарювання у національній валюті для закупівлі такої техніки. Компенсація надається, експлуатантам авіаційної техніки, які знаходяться на території України, виключно для авіаційної техніки вітчизняного виробництва, за відсотки, фактично сплачені у поточному бюджетному періоді, у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на дату сплати зазначених відсотків.

Кошти на здійснення такої державної фінансової підтримки збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва щорічно, з урахуванням вимог Бюджетного кодексу України, передбачаються у законі про державний бюджет на відповідний рік.

Порядок використання зазначених коштів державного бюджету щорічно визначається Кабінетом Міністрів України".

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали