Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування"

 

7 червня 2012 года

Згідно із змінами, внесеними до статті 1 чинного закону, у частині першій пункт 7 викладено у такій редакції: "7) підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають державній реєстрації (перереєстрації) в підрозділах Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону".

Також в абзаці другому пункту 9 слова "першої групи основних фондів згідно із Законом України "Про оподаткування прибутку підприємств" замінено словами і цифрою "групи 3 основних засобів та інших необоротних активів згідно з Податковим кодексом України".

Окрім того, у частині другій слова "при відчуженні легкових автомобілів" замінено словами і цифрою "під час набуття права власності на легкові автомобілі у випадках, зазначених у пункті 7 частини першої цієї статті".

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали