Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (щодо колісних транспортних засобів)

 

10 липня 2012 года

Законом визначаються умови і терміни введення в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів.

Зокрема, доповнено преамбулу Закону "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" формулюванням про поетапне запровадження міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів. Також встановлюються конкретні строки поетапного ведення екологічних норм. Уточнюється й порядок визначення екологічних норм, методів випробування, позначення рівня екологічних норм, процедур підтримання відповідного екологічного рівня колісних транспортних засобів протягом всього терміну їх експлуатації. Внесені законодавчі пропозиції стосуються тракторів колісних для перевезення напівпричепів (сідельних тягачів), автобусів та легкових автомобілів - коди товарних позицій 8701 20, 8702 та 8703 згідно з УКТЗЕД, а також вантажних автомобілів та автомобілів спеціального призначення - коди товарних позицій 8704 та 8705 згідно з УКТЗЕД.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали