Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо дерегуляції господарської діяльності з проведення робіт із землеустрою та землеоціночних робіт)"

 

3 жовтня 2012 года

Документом, зокрема, скасовується інститут ліцензування господарської діяльності у сфері землеустрою, замість якого запроваджується "сертифікація інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів" шляхом встановлення органом виконавчої влади порядку допуску до здійснення ними цієї діяльності за певними кваліфікаційними вимогами та вимогами щодо наявності у суб?єктів господарювання відповідної матеріально-технічної бази.

Встановлюється також, що суб?єкти господарювання, які до набрання чинності цим законом отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою і мають у своєму складі інженера-землевпорядника, який включено до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, згідно з вимогами цього закону є розробниками документації із землеустрою.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали