Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зміни ставок деяких податків і зборів)

 

21 листопада 2012 года

Закон передбачає проведення індексації деяких податків і зборів з урахуванням прогнозного індексу споживчих цін або індексу цін виробників промислової продукції.

За прогнозним індексом споживчих цін (становить 7,9%) проіндексовано окремі ставки акцизного податку, ставки збору за першу реєстрацію транспортного засобу, ставки екологічного податку, ставки податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено, та ставки збору за користування радіочастотним ресурсом України). За прогнозним індексом цін виробників промислової продукції (становить 9,4 %) проіндексовано ставки плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, ставки збору за спеціальне використання води та ставки збору за спеціальне використання лісових ресурсів.

Документом також врегульовано окремі питання вдосконалення адміністрування податків. Це стосується, зокрема, послаблення податкового тиску на суб?єктів малого бізнесу. З цієї метою зменшено ставки єдиного податку для платників п?ятої групи із 7 до 5%, а для шостої - із 10 до 7 % для шостої групи. Крім того, для фізичних осіб - платників єдиного податку другої групи запроваджується річний звітний період (замість квартального).

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали