Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань створення та діяльності фермерських господарств"

 

16 червня 2011 года

Відповідно до закону, право на створення фермерського господарства має кожний дієздатний громадянин України, який досяг 18-річного віку та виявив бажання створити фермерське господарство.

Законом встановлюється також, що до заяви про створення такого господарства додаються документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі. Крім цього, закон містить норму, відповідно до якої перелік документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві, затверджується Кабінетом Міністрів за поданням спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері аграрної політики.

Відповідний законопроект зареєстровано за №7512.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали