Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах"

 

17 червня 2011 года

Законодавчим актом вносяться зміни до Кримінально-процесуального кодексу України та Закону "Про ратифікацію Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах, 1959 рік, та Додаткового протоколу 1978 року до Конвенції" з метою імплементації норм Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах 1959 року.

Зокрема, зміни до Кримінально-процесуального кодексу України визначають підстави та порядок зносин судових та правоохоронних органів України з компетентними органами іноземних держав, умови створення та порядок діяльності спільної слідчої групи, порядок виконання запиту (доручення) про міжнародну правову допомогу та умови, за яких у міжнародній правовій допомозі може бути відмовлено.

Відповідний законопроект зареєстровано за №8467.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали