Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України" (щодо удосконалення регулювання у сфері захисту економічної конкуренції)

 

5 липня 2011 года

Законодавчим актом удосконалено правове регулювання у сфері захисту економічної конкуренції, зокрема, уточнено перелік питань, з яких надаватимуться висновки щодо кваліфікації дій, органи Антимонопольного комітету України (АМКУ), які мають право надавати ці висновки, підстави закриття розгляду справи про узгодженні дії, концентрацію суб?єктів господарювання.

Зокрема, збільшено мінімальний розмір штрафів (чотири тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) за порушення антимонопольного законодавства та дозволено іноземним суб‘єктам господарювання оплачувати витрати, пов‘язані з розглядом їх заяв, у іноземній валюті.

Згідно із законом, плата для відшкодування витрат, пов'язаних із розглядом заяв, вноситься у гривнях. Суб?єкти господарювання з місцезнаходженням за межами України можуть вносити плату у євро чи доларах США за офіційним курсом Національного банку України на день внесення такої плати.

Статтю 62 Закону "Про захист економічної конкуренції" (Визначення та обчислення строків у законодавстві про захист економічної конкуренції) доповнено положенням, що у разі неотримання документів Антимонопольним комітетом України чи його територіальним відділенням відповідна особа надає належні докази на підтвердження факту здачі таких документів на пошту.

Відповідний законопроект зареєстровано за №7419.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали