МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.07.2012 р. N 3303-05/28091-12

 

Комунальному закладу "Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня"
вул. Космічна, 13, м. Дніпропетровськ, 49100

Копія:

Державній казначейській службі України
вул. Бастіонна, 6, м. Київ, 01601


Висновок уповноваженого органу за результатами здійснення моніторингу державних закупівель

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (далі - Мінекономрозвитку) відповідно до вимог пунктів 3, 31, 4, 5 частини другої статті 8 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (зі змінами) (далі - Закон) та Порядку здійснення моніторингу державних закупівель, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 19.10.2011 N 155 (Порядок N 155), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.12.2011 за N 1377/20115 (далі - Порядок), проведено моніторинг закупівлі за державні кошти робіт з реконструкції будівлі КЗ ДОДКЛ по вул. Космічна, 13 в м. Дніпропетровськ під акушерський блок (оголошення N 204462 в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель" від 21.05.2012 N 61/2 (663/2)) комунальним закладом "Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня" (далі - Замовник) за процедурою закупівлі в одного учасника у товариства з обмеженою відповідальністю "Рубікон-Трейдінг".

I. Підстава здійснення моніторингу: абзац третій пункту 1.4 Порядку (Порядок N 155) (лист-повідомлення Мінекономрозвитку від 24.05.2012 N 3303-05/19456-12).

II. Дата початку здійснення моніторингу: 25.05.2012.

III. Вид моніторингу: за ініціативою Мінекономрозвитку.

IV. Питання, за якими здійснювався моніторинг: наявність підстав для застосування Замовником процедури закупівлі в одного учасника відповідно до абзацу третього пункту 1.5 Порядку (Порядок N 155).

V. Результати здійснення моніторингу:

На підставі наданих Замовником копій матеріалів для здійснення моніторингу встановлено наступне.

Рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника робіт з реконструкції будівлі КЗ ДОДКЛ по вул. Космічна, 13 в м. Дніпропетровськ під акушерський блок оформлене протоколом засідання комітету конкурсних торгів Замовника від 15.05.2012.

У пункті 5 обґрунтування застосування процедури в одного учасника (далі - обґрунтування) зазначено, що умовою для застосування процедури закупівлі в одного учасника є пункт 8 частини другої статті 39 Закону, а саме: необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не включених у початковий проект, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за умови, що договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, якщо такі роботи технічно чи економічно пов'язані з головним договором.

У пункті 6 обґрунтування вказано, що у зв'язку із збільшенням кошторисної вартості робіт з реконструкції по об'єкту "Регіональний пренатальний центр" в рамках державної програми та реалізації заходів національного проекту "Нове життя" - нова якість охорони материнства та дитинства, створення мережі пренатальних центрів (постанова Кабінету Міністрів України від 08.12.2010 N 1256 "Про затвердження переліку проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти)"), виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт (реконструкція будівлі КЗ ДОДКЛ по вул. Космічна, 13 в м. Дніпропетровськ під акушерський блок). Така необхідність виникла при внесенні змін в робочу документацію по відношенню до стадії "П" у зв'язку з проведенням корегування проекту та уточнення складу і обсягів робіт по стадії "Р".

Вищезазначений проект Замовником було надано на розгляд та затвердження до філії державного підприємства "Укрдержбудекспертиза" у Дніпропетровській області, за результатами розгляду якого було отримано позитивний експертний звіт щодо розгляду проектної документації по внесенню змін в робочу документацію по відношенню до стадії "проект" об'єкта "Регіональний пренатальний центр. Реконструкція будівлі КЗ ДОДКЛ по вул. Космічна, 13 в м. Дніпропетровську під акушерський блок" від 23.05.2012 N 04-1404-12.

Згідно з висновком щодо проведення додаткових робіт від 21.05.2012 товариство з обмеженою відповідальністю "ПРОГРЕС-ЦИВІЛЬПРОЕКТ" як генеральний проектувальник "Регіональний пренатальний центр. Реконструкція будівлі КЗ ДОДКЛ по вул. Космічна, 13 в м. Дніпропетровську під акушерський блок" підтверджує необхідність проведення додаткових будівельних робіт по зазначеному об'єкту, не включених у початковий проект, але які стали через непередбачені обставини необхідні для виконання проекту, а також технічно та економічно пов'язані з основним договором.

У зв'язку з чим необхідно укласти договір на виконання цих робіт з попереднім виконавцем - товариством з обмеженою відповідальністю "Рубікон-Трейдінг".

VI. Висновок за результатами здійснення моніторингу:

За результатами аналізу копій матеріалів, наданих Замовником, Мінекономрозвитку вважає, що процедура закупівлі в одного учасника застосована Замовником за наявності підстав, передбачених пунктом 8 частини другої статті 39 Закону.

VII. Додаткова інформація:

Відповідно до пункту 3.15 Порядку (Порядок N 155) замовник може надавати висновок контролюючим органам при здійсненні ними повноважень з контролю у сфері державних закупівель відповідно до законодавства, правоохоронним органам, органу оскарження під час розгляду скарг.

 

Заступник директора департаменту
державних закупівель та
державного замовлення
Міністерства економічного
розвитку і торгівлі України

О. С. Власов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали