Додаткова копія: Зміни до Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України 18 квітня 2018 року N 735

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
24 квітня 2018 р. за N 504/31956

Зміни
до Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Заклади охорони здоров'я та фізичні особи - підприємці, що провадять господарську діяльність з медичної практики, отримують рецептурні бланки N 1 (ф-1) через структурні підрозділи з питань охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій або вирішують питання їх придбання самостійно (в тому числі шляхом запровадження електронного рецепта), а спеціальні рецептурні бланки N 3 (ф-3) - через аптечні склади (бази), аптеки або структурні підрозділи з питань охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій.".

2. Абзац перший пункту 4 викласти в такій редакції:

"4. Наказом суб'єкта господарювання призначається особа, яка забезпечує зберігання, облік, видачу рецептурних бланків, та/або визначається процедура уповноваження працівників на виписування електронних рецептів в інформаційній (інформаційно-телекомунікаційній) системі. Облік спеціальних рецептурних бланків N 3 (ф-3) ведеться у спеціальних журналах (книгах) обліку за формою згідно з чинним законодавством.".

3. Доповнити Інструкцію новим пунктом 13 такого змісту:

"13. Зберігання електронних рецептів у суб'єктів господарювання, які виписують рецепти, та в аптеках здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства у сфері електронного документообігу, електронного цифрового підпису та захисту інформації.".

 

Начальник Управління
фармацевтичної діяльності та
якості фармацевтичної продукції

Т. М. Лясковський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали