ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова Правління Національного банку України08.06.2012 N 227 (Постанова N 227)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
25 червня 2012 р. за N 1051/21363


Зміни до Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України

1. В абзаці третьому пункту 15 Загальних положень слова "що очікує затвердження" виключити.

2. У групі рахунків 264 "Кошти виборчих фондів" розділу 26 "Кошти клієнтів банку" класу 2 "Операції з клієнтами":

назву та призначення рахунку 2641 П "Кошти виборчого фонду політичної партії (блоку), кандидатів від якої зареєстровано Центральною виборчою комісією" викласти в такій редакції:

"2641 П Кошти виборчого фонду політичної партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі

Призначення рахунку: облік коштів виборчого фонду політичної партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

За кредитом рахунку проводяться суми надходжень для фінансування передвиборної агітації партії, передбачені законодавством України.

За дебетом рахунку проводяться суми витрат на фінансування передвиборної агітації партії, а також інші операції відповідно до законодавства України про вибори";

назву та призначення рахунку 2643 П "Кошти виборчого фонду кандидата в депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови" викласти в такій редакції:

"2643 П Кошти виборчого фонду кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі, кандидата в депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови

Призначення рахунку: облік коштів виборчого фонду кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі, кандидата в депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови.

За кредитом рахунку проводяться суми надходжень для фінансування передвиборної агітації кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі, кандидата в депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, передбачені законодавством України.

За дебетом рахунку проводяться суми витрат на проведення передвиборної агітації кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі, кандидата в депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, а також інші операції відповідно до законодавства України про вибори".

3. У групі рахунків 340 "Запаси матеріальних цінностей" розділу 34 "Запаси матеріальних цінностей" класу 3 "Операції з цінними паперами та інші активи і зобов'язання" у призначенні рахунку 3409 А "Майно, що перейшло у власність банку як заставодержателя", а також за дебетом цього рахунку слова "іпотечного договору" виключити.

4. У групі рахунків 504 "Результати звітного року, що очікують затвердження" розділу 50 "Статутний капітал та інші фонди банку" класу 5 "Капітал банку":

у назві групи рахунків слова"що очікують затвердження" виключити;

назву та призначення рахунку 5040 П "Прибуток звітного року, що очікує затвердження" та рахунку 5041 А "Збиток звітного року, що очікує затвердження" викласти в такій редакції:

"5040 П Прибуток звітного року

Призначення рахунку: облік прибутку звітного року.

За кредитом рахунку проводяться суми в порядку закриття рахунків обліку доходів звітного року.

За дебетом рахунку проводяться суми в порядку закриття рахунків витрат звітного року; суми розподілу прибутку; суми нерозподіленого прибутку на рахунок 5030.

5041 А Збиток звітного року

Призначення рахунку: облік збитку звітного року.

За дебетом рахунку проводяться суми в порядку закриття рахунків витрат звітного року.

За кредитом рахунку проводяться суми в порядку закриття рахунків обліку доходів звітного року; суми покриття збитку; суми збитків на рахунок 5031 до їх покриття".

5. У призначенні класу 6 "Доходи" слова "що очікує затвердження" виключити.

6. У призначенні класу 7 "Витрати" слова "що очікує затвердження" виключити.

7. Групу рахунків 984 "Операції за основними засобами" розділу 98 "Облік інших цінностей та документів" класу 9 "Позабалансові рахунки" та позабалансовий рахунок 9840 А "Основні засоби та нематеріальні активи, що прийняті в оперативний лізинг (оренду)" виключити.

 

Головний бухгалтер - директор
Департаменту бухгалтерського обліку

Б. В. Лукасевич

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали