Додаткова копія: Зміни до Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України 18 квітня 2018 року N 735

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
24 квітня 2018 р. за N 503/31955

Зміни
до Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів

1. Пункт 6 викласти у такій редакції:

"6. Рецепт, який виписано з порушенням вимог Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 липня 2005 року N 360, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 20 липня 2005 року за N 782/11062, та/або який містить несумісні лікарські засоби та/або помилки у дозі лікарського засобу, вважається недійсним. На такому Рецепті проставляється штамп "Рецепт недійсний" і його повертають хворому. Про недійсність електронного рецепта суб'єкт господарювання, медичний працівник якого виписав рецепт, повідомляється засобами електронного зв'язку або у відповідній інформаційній (інформаційно-телекомунікаційній) системі.".

2. Пункт 11 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Про відпуск лікарських засобів за електронними рецептами, а також у разі відпуску меншої, ніж виписано в Рецепті, кількості лікарського засобу уповноважені особи суб'єкта господарювання, що здійснюють відпуск лікарського засобу, вносять інформацію щодо повної або часткової кількості відпущеного лікарського засобу до інформаційної (інформаційно-телекомунікаційної) системи, яка засвідчується електронним цифровим підписом, та повідомляють суб'єкта господарювання, медичний працівник якого виписав Рецепт (в тому числі за допомогою телекомунікаційних мереж загального користування).".

3. Підпункт 2 пункту 15 після слів "зберігаються в аптеках" доповнити словами ", а електронні рецепти - в інформаційній (інформаційно-телекомунікаційній) системі".

 

Начальник Управління
фармацевтичної діяльності та
якості фармацевтичної продукції

Т. М. Лясковський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали